I figured I should dedicate a post to breakfast as oatmeal is what I'm looking at for the next few weeks.
First of all, don't make this noobish mistake.
So here's breakfast:
1 Cup of Oats- $0.19
1/4 Cup of Milk- $0.02
2 tbps of apple compote- $0.08
Total $0.29
No comments:
Post a Comment